Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Gök Nazara Geldi

Kategori: Edebiyat Yazar: Ayşe Nur Menekşe Yayınevi: Timaş Yayınları

Gök Nazara Geldi

  • ISBN: 9789753623759
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 125
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
  • Boyut: 13.5 x 21 cm
Tanıtım Bülteni
Dünyaya ve aşka. Bize varolmaktan ve varolmamaktan bahsedenlere, ölümlere ve tek ölümsüze. Gurbete, hasrete ve acıya, karda açan çiçeğe ve bir güne ömür sığdıran küçük kelebeğe. Tüm güzelliklere ithaf edilen bu denemeleri zevkle okuyacaksınız.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Gök Nazara Geldi PDF 5.19 MB İndir
Gök Nazara Geldi EPUB 5.80 MB İndir
Gök Nazara Geldi MOBI 4.58 MB İndir
Gök Nazara Geldi ODF 4.88 MB İndir
Gök Nazara Geldi DJVU 6.10 MB İndir
Gök Nazara Geldi RAR 3.97 MB İndir
Gök Nazara Geldi ZIP 3.66 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (5 Yorum)


insan insan olmanın sevmenin sevilmenin kıymetini bu deneme ile anlayabilir gercekten askı ve sevgiyi cok güzel ve insanı yormayan cümlerle ifade etmiş yazar ayrıca gercek sevgiyi yani yaratanın sevgisini okuyucuya bi nebzede olsa asılayabilen bir deneme sıkılmadan okunacak keyifli bir kitap


Deneme insanı sıkmamalı bu kitabı okurken biraz sıkılıyorsunuz.Ayrıca kitapta genellikle ya İstanbula ya da sevgiliye özlem var başka konu işlenmemiş.Şiirler ya da denemeler illaki hüzün içermez ama günümüz şairleri bunu sıkça yapıyor.


Benim için sonderece önemli bir kitap. Aşka saygımın kalmadığı bir dönemde bana aşkın yeryüzündek herşeyden dah önemli olduğunu gösterdi. O yüzden bu kitap hakkında objektif olamıyorum. kitap bana sıkıcı gelmedi. Hatta diyebilirimki aldığım gün bitti ve okuduğum herşeyi anladım. Kimbilir belkide yazar denemelerini yazarken benimle aynı haleti ruhiyedeydi. Yalnız benim merak ettiğim husus iyi bir yazar olduğunu ilk kitabında ortaya koymasına rağmen neden ikinci kitabı piyasaya çıkmadı. Eğer bu kitabla yazı hayatını bitirdiyse üzülürüm


Çok harika değil ama yine de deneme sevenler ve de güzellikleri ve ayrıntıları okumaktan hoşlananlar için tavsiye edebilirim.Cümleler sizi yormuyor ama hiç çabalamadan aklınıza da yerleşmiyor.Denemeyi denemwek isteyenler bu kitapla başlayabilir.


Deneme denince akla kısa cümleler gelir.Bu kitapta bu yok.Bu da kitabı sıkıcı hale sokuyor.Kitabı çekici kılan bazı maddeler vardı.Ve bu kitapta kullanılan kağıt bence itici.Belki maddi yetersizlikler ama ben sadece fikrimi söylüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*