Telif Bildirimi ve Kitap Kaldırma İstekleri İçin
Günün Ötesi

Kategori: Edebiyat Yazar: Ali Çolak Yayınevi: Timaş Yayınları

Günün Ötesi

  • ISBN:
  • Dil: TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı: 125
  • Cilt Tipi: Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
  • Boyut: 13.5 x 19.5 cm
Tanıtım Bülteni
Türk edebiyatının geleceğe kalacak denemelerine imza atan Ali Çolak, o sevgi dolu, ince ve narin bakışıyla yine insanı, düşleri, aşk ve kitapları anlatıyor bize. Günün içinde sıkışıp kalmak istemeyenler, "günün ötesi"ne ulaşmayı arayanlar için.
Kitap Adı Format Boyut Bağlantı
Günün Ötesi PDF 5.19 MB İndir
Günün Ötesi EPUB 5.80 MB İndir
Günün Ötesi MOBI 4.58 MB İndir
Günün Ötesi ODF 4.88 MB İndir
Günün Ötesi DJVU 6.10 MB İndir
Günün Ötesi RAR 3.97 MB İndir
Günün Ötesi ZIP 3.66 MB İndir

Sponsorlu Kitaplar

Satıcı Kitap Adı Bağlantı
BKM Kitap Sessizlik Artık Sensizlik Satın Al
Kitapyurdu Yüreğin Yorgunluk Görmesin Satın Al

Benzer Kitaplar
Kitap Yorumları - (4 Yorum)


“merak, sahibine yeni kapılar açıp yeni dünyalar kuracak, zengin bir yaşam getirecek yerde, onun kafasını bir yığın dedikoduyla iğrenç ilişkiler ve kirli sözlerle dolduruyor. merakları bitiriyor insanları, başkalarının hayatı büsbütün esir alıyor günlerini” nekadar bugünümüzü anlatan bir saptama.


Ali Çolak, bu kitabında kendi görüşlerini çok rahat bir şekilde ve okuyucuyu rahatlatacak sevgi dolu bir şekilde anlatıyor. Bu kitabı beğeneceksiniz.


Günün Ötesi kitabını alırken beni bu kadar etkiliyeceğini sanmıyordum. Teknolojiyle klasikleşen hayatımızı, elimize ara sıra alıp da sonra kenarı attığımız kitapları, sabah sabah mis gibi kokan ekmeğe kadar herşeyi güzel ve çekici bir dille anlatmış Ali Çolak… çok hoş, okunacak kitap…


Ali Çolak kitabında insanların sahip olduğu manevi duyguları kendi diliyle anlatmaya çalışmış. Gerçekten de bu konuda başarılı olmuş. Kitabı okumaya başlayınca elinizden bırakasınız gelmiyor. Her denemesi ayrı bir konuyu anlatıyor. Eminim sizde bu eseri zevkle okuyacaksınız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*